Nowości

 • Nieoperacyjne powiększanie męskich narządów płciowych

  Macrolane został zarejestrowany w Europie, jako jedyny, naturalny wypełniacz służący przywracaniu objętości, konturowaniu i ujędrnianiu powierzchni ciała. Najczęstsze wskazania do zastosowania Macrolane to:

  • konturowanie i ujędrnianie piersi
  • powiększanie i ujędrnianie pośladków
  • poprawa kształtu łydek
  • modelowanie, korekcja narządów płciowych
  • kształtowanie klatki piersiowej u mężczyzn
  • deformacje powstałe po liposukcji oraz zabiegach chirurgicznych
  • wszystkie wskazania rekonstrukcyjne.

  Macrolane otwiera świat nowych możliwości w bezpiecznym kształtowaniu męskich narządów płciowych. Rozmiar penisa bywa źródłem niepokoju i przyczyną obniżenia poczucia własnej wartości wielu mężczyzn. Dotychczas jedyną alternatywą były skomplikowane zabiegi chirurgiczne lub obarczone ryzykiem, przeszczepy własnego tłuszczu.

  Macrolane tworzy nową klasę produktów, które pozwalają odtworzyć lub nadać pożądane kształty. Macrolane to pierwszy produkt na bazie kwasu hialuronowego, który może być wstrzykiwany w dużych objętościach. Największą zaletą zabiegu jest natychmiastowy rezultat połączony z długo utrzymującymi się efektami.

  Procedura trwa od 20 do 40 minut, zależnie od wskazania oraz ilości wstrzykniętego żelu. Zabieg może być przeprowadzony w normalnych, higienicznych warunkach, podobnie jak mniej skomplikowane zabiegi chirurgiczne.

  Zabieg Macrolane wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym - znieczulenie ogólne nie jest wymagane. Przeprowadzenie iniekcji wymaga jedynie niewielkiego nakłucia, przez które wprowadzania jest specjalna igła. Technika ta pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych obowiązków.

  W zależności od wskazania, Macrolane utrzymuje się w organizmie przez okres od 12 do 24 miesięcy. Indywidualny program terapeutyczny obejmować powinien coroczny zabieg korygujący/podtrzymujący.

 • Liposukcja wzgórka łonowego

  Zmieszenie tkanki tłuszczowej w okolicy wzgórka łonowego powoduje optyczne wydłużenie prącia. Wzgórek łonowy jest bardzo mało podatny na utratę tkanki tłuszczowej.

  Ćwiczenia i dieta niestety są niewystarczające, aby uzyskać oczekiwany rezultat. Zabieg liposukcji(odessania tłuszczu) powoduje zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych w miejscach jego wykonania.

  Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym w warunkach ambulatoryjnych. Poprzez kilkunasto milimetrowe nacięcie skóry wprowadza się pod skórę długą cienką kaniulę celem podania specjalnego roztworu płynu ze środkiem znieczulającym. Gdy w tej okolicy pojawi się charakterystyczny obrzęk następuje kolejny etap zabiegu - odessanie nadmiernych pokładów tłuszczu. Zabieg trwa około 30-40 minut.

  Po zabiegu pacjent udaje się do domu. Zaleca się noszenie specjalnej uciskowej bielizny, która wpływa pozytywnie na gojenie i pomaga utrzymać odpowiedni kształt obszarowi poddanego zabiegowi. Po około 2 tygodniach zaleca się stosowanie masaży manualnych lub wodnych.

  Przed planowanym zabiegiem może być celowe przejście na odpowiednią dietę i stosowanie masaży w celu zmobilizowania tkanki tłuszczowej. Po zabiegu może być wskazane stosowanie łagodnych środków farmakologicznych w celu obniżenia ryzyka komplikacji pozabiegowych.

O mnie

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Szczecinie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii i urologii.

Adres

71-043 Szczecin (Gumieńce)
Ul. Lubelska 29 (ulica równoległa do ul. Ku Słońcu)
Kierunek: Castorama i CH STER przy ul. Ku Słońcu 67

Telefon i godziny otwarcia

Telefon do rejestracji: 91 432 47 70
Rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16